تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1392 | 09:06 ب.ظ | نویسنده : osam
شاید برای شما هم  اتفاق افتاده باشد که برای رفع نیاز های خود دنبال سایت معتبری بگردید ولی متاسفانه این روز ها بیشتر محتویات سایت ها را تبلیغات انبوه و غیر مفید تشکیل میدهد به همین دلیل  در این مطلب سعی شده است تعدادی از سایت های معتبر  را در ضمینه های مختلف که شاید برای شما دوستان مفید باشد به طور طبقه بندی گنجانده شود.
 

  • موسیقی:
  1.  معنای موسیقی :بیشتر مطالب این سایت را موسیقی بیکلام و آهنگ فیلم ها و بازی ها را تشکیل دادهﺍﺳﺖ که می توان مطالب را با استفادهﺍﺯ vip(پولی) یا لینک غیر مستقیم رایگان دانلود کرد(هر چند که اگر منصفانه فکر کنیم، حجم واقعا زیاد مطالب در برابر ماهی دو هزار تومان پر ارزش میباشد)  ،به خاطر تخصصی بودن نیز توانسته در این چند مدت طرفداران زیادی را جلب کند ،همچنین نقد فیلم ها و بازیها نیز به صورت واقعا حرفه ای  یکی از ویژگی این سایت میباشد.  • بازی:  
  1.گیمفا:در ضمینه ی تحلیل بازی ها  ،پیش نمایش ،نقد ،اطلاع رسانی و در کل هر انچه که یک گیمر در ضمینه های مختلف بازی احتیاج دارد را می توان به صورت روزانه دریافت نماید.(gamfa)

2.  تاب2 دانلود:اگر از افرادی هستید که واقعا عاشق بازی هستید  و به صورت روزانه احتیاج به دانلود بازی دارید پیشنهاد میکنم این سایت را به هیچ عنوان از دست ندهید، علاوه بر دانلود کاملا رایگان بازی ها با حجم زیاد
می توان انواع مستند ، انیمیشن ،برنامه ی کامپیوتر و گوشی را نیز با سرعت زیاد دانلود کرد.  (top2download) 


  • نرم افزار:
  سافت 98:ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺗﺮﯾﻦ ﺳﺎﯾﺘﻬﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﺩﺭ ﺿﻤﯿﻨﻪ ﯼ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻧﺮم ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ   ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﺮﺩ ، ﺍﺯ ﻭﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎﻯ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﻻ،ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻓﻌﺎﻝ    ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺳﺮﯾﻊ ﺑﻪ ﺧﺮﺍﺑﯽ ﻟﯿﻨﮏ ﻭ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﻭﯾﮋﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﺣﺬﻑ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺕ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩ. (soft98)

ﺯ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎﯼ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ؛ ﻟﺮﺩ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ،ﺳﺎﻓﺖ ﮔﺬﺭ، ﻣﯿﻬﻦ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﻭﻃﻦ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻧﺎﻡ ﺑﺮﺩ

ﺍﺯ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻧﯿﺰ Softpedia ﻭ  Download.cnet ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺳﺎﻳﺖﻫﺎ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯿ‌‌ﺸﻮﻧﺪ.
توجه: این مطلب به صورت روزانه به روز خواهد شد.

طبقه بندی: اخبار، متفاوت ترین، دانلود، نرم افزار، دانستنیها،
برچسب ها: لیست معرفی منابع معتبر سایت های ایرانی در ضمینه های مختلف،